پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

مهمترین دستور هایی که سگ شما باید بداند

مهمترین دستور هایی که سگ شما باید بداند
شما می‌توانید در خانه یا مکان‌های مختلفی که خود در آن حضور دارید، جای خوابی برای خوابیدن سگ در نظر گرفته و زمانی که فرمان می‌دهید، سگ به آن محدوده رفته و در همانجا بماند تا شما بتوانید با خیالی آسوده به کارهای روزانه خود رسیدگی کنید.

در زندگی امروزی خانه‌ها کمتر از حیاط و مکان مناسبی برای بازی سگ‌ها برخوردار هستند و سگ‌های آپارتمانی انرژی بالای خود را در داخل منزل تخلیه می‌کنند و همین امر سبب می‌شود آنها همیشه در منزل به این سمت و آن سمت بدوند و زمانی که شما سرگرم کاری هستید باعث بهم ریخته شدن منزل و یا خرابکاری‌های زیادی شوند و حتی می‌تواند موجب صدمه دیدن سگ‌ها گردد که برای صاحب‌ها بسیار ناخوشایند است. این آموزش برای چنین زمان‌هایی مفید است و باعث می‌شود سگ از زیر دست و پایتان کنار برود و همچنین دیگر برای استراحت از مبلمان و تخت خواب شما استفاده نکند.

آنچه شما برای خوابیدن سگ در رختخواب نیاز دارید
سگ در ابتدا باید آموزش‌های بخواب و منتظر بمان را کاملا یادگرفته باشد. سپس باید رختخوابی در محیطی مناسب برای ماندن سگ مشخص کنید تا زمانی که فرمان را به سگ می‌دهید حیوان سریعا وارد مکان مورد نظر شده و در همانجا بماند. بهتر است تخت یا رختخواب سگ سبک و قابل انتقال باشد تا شما بتوانید در هر مکانی از همان رختخواب استفاده کنید. همچنین باید یک فرمان کوتاه به دلخواه خود برای این آموزش انتخاب کنید مانند:  تو جات_ تو تختت و…

خوابیدن سگ | آموزش خوابیدن سگ | خوابیدن سگ ها - پرشین پت شاپ
روش آموزش خوابیدن سگ در رختخواب
سگ را با خوراکی تشویقی به مکان مورد نظر هدایت کنید

در کنار رختخواب سگ قرار گرفته، خوراکی تشویقی که در دست راست خود دارید را به حالت اشاره به سمت رختخواب برده فرمان (تو جات) را بیان کرده و سگ را به آمدن بر روی رختخوابش ترغیب کنید. به محض اینکه چهار پنجه سگ بر روی رختخواب قرار گرفت خوراکی تشویقی را به او می دهید.

چندبار این روند را تکرار کنید در مرحله بعدی خوراکی تشویقی را در دست چپ گرفته و با دست راست به سمت رختخواب اشاره کرده، فرمان را بیان نموده و زمانی که سگ وارد رختخواب شد خوراکی تشویقی را با دست چپ به سگ بدهید، این روند را تا جایی ادامه دهید که کلا خوراکی تشویقی در دیدرس سگ نباشد (داخل جیب یا کیف کمری) و زمانی که حیوان با فرمان شما وارد رختخواب شد خوراکی تشویقی در اختیارش قرار دهید.

اضافه کردن فرمان بخواب به آموزش بدون بیان آن
بعد از سه جلسه تمرین کوتاه، حال به فرمان تو جات فرمان بخواب را نیز اضافه می‌کنید. در ابتدا ممکن است سگ تنها یکی از دو فرمان را انجام دهد. بیاد داشته باشید که برای اجرای هر دو فرمان سگ فقط یک خوراکی تشویقی می گیرد در غیر این صورت نمی‌تواند دو فرمان را یک فرمان دانسته و به صورت متوالی انجام دهد و احتمال خطای سگ بسیار زیاد می‌شود.

برای ترکیب این دو فرمان خوراکی تشویقی را در دست چپ خود داشته ابتدا فرمان تو جات را همراه با اشاره دست راست به رختخواب سگ، بیان کرده وسپس زمانی که چهار پنجه سگ بر روی رختخواب قرار گرفت بدون بیان فرمان بخواب، با دست چپ خوراکی تشویقی را روبه روی بینی سگ گرفته و به سمت پایین می آورید زمانی که سگ برروی رختخواب خوابید خوراکی تشویقی را در اختیارش قرار می دهید.

افزایش طول مدت زمان آموزش برای خوابیدن سگ در رختخواب
حال که سگ شما کاملا یادگرفت که با شنیدن فرمان تو جات وارد رختخوابش شده و بخوابد در این مرحله شما چند قدم از سگ فاصله گرفته فرمان را بیان کرده زمانی که حیوان وارد رختخوابش شد و در حالت خوابیده قرار گرفت به سمتش رفته و خوراکی تشویقی را در اختیارش قرار می‌دهید.

اگر سگ قبل از تشویق شدن از جای خود خارج شد، شما با آرامش کامل و بدون تنبیه و فریاد زدن، فرمان را دوباره تکرار کرده و آموزش را از ابتدا شروع می‌کنید. به مرور فاصله خود را از سگ بیشتر کرده تا جایی که از دید سگ خارج شوید مثلا به سگ فرمان تو جات را داده و از اتاق بیرون میروید و دوباره برگشته و سگ را مورد تشویق قرار می‌دهید. در این آموزش شما باید هم فاصله و هم زمان آرام آرام افزایش دهید.

بهتر است رختخواب سگ را تغییر ندهید یعنی برای هر اتاق یک رختخواب در نظر نگیرید
سگ در طی این آموزش می تواند به راحتی در رختخوابش منتظر بماند تا شما شامتان را صرف کنید یا یک برنامه تلوزیونی ببینید. زمانی که میخواهید مدت آموزش را طولانی کنید بهتر است یک خوراکی جویدنی محبوب را همراه اسباب بازی مورده علاقه سگ، برای جلوگیری از بی حوصلی در اختیار حیوان قرار دهید.

انتقال مکان رختخواب سگ به محیطی دیگر
اگر شما می‌خواهید رختخواب سگ را به اتاقی دیگر در منزل انتقال دهید ابتدا صبر کنید سگ در یک مکان فرمان را به خوبی و بدون خطا انجام دهد. حال شما می‌توانید رختخواب را به اتاقی دیگر انتقال دهید و دوباره در مکان جدید آموزش را با سگ تکرار کنید. ممکن است با تغییر مکان رختخواب اجرای فرمان توسط سگ با کندی صورت گیرد.

اگر دیدید در اتاق جدید سگ فرمان را اجرا نکرد سگ را به اتاق قبلی برده و دوباره آنجا به سگ فرمان دهید و بعد از اجرا بلافاصله به اتاق مورد نظر رفته و تمرین را با صبر آغاز کنید و سپس اتاق بعدی و بعدی…

بهتر است رختخواب سگ را تغییر ندهید یعنی برای هر اتاق یک رختخواب در نظر نگیرید و در هر اتاق مکان ثابت و بدون خطری را برای قرار گیری رختخواب سگ در نظر بگیرید. مثلا در سالن همیشه رختخواب کنار مبلی باشد که شما برای دیدن تلوزیون آنجا می‌نشینید و یا در اتاق کارتان رختخواب سگ را زیر میز کارتان قرار دهید. این روند باعث می‌شود زمانی که شما وارد اتاق کار می‌شوید یا روی مبل می‌نشینید سگ بداند که باید روی رختخوابش بخوابد و در حالت انتظار باقی بماند.

سگ شما این آموزش را در خانه کاملا یادگرفته است حال می خواهید یک روز او را با خود به محل کار یا خانه یکی از دوستان ببرید و نمی‌توانید که به صورت مداوم تمام مدت با سگ سرگرم باشید، در این حالت حتما رختواب و جویدنی خوراکی را همراه خود ببرید و بدانید که روند آموزش تغییری پیدا نمی‌کند اما نگران نباشید بیشتر سگ ها زمانی که این آموزش را به صورت کامل در منزل یادگرفته باشند با سرعت نسبتا بالایی آنرا در مکان های جدید انجام می‌دهند.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)