پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
◄ ایا حیوان خانگی به هم هدیه بدهیم
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

قوانین تنها گذاشتن سگ در خانه
باید بدانید اگر سگ ها از اعضایی که با آنها زندگی می کنند، جدا شوند ممکن است افسرده شوند. پارس کردن مدام یا دستشویی کردن در خانه نشانه ای از عدم رضایت آن ها است. حتی ممکن است متوجه تغییر شخصیت حیوانتان شوید. مثلا او ممکن است پرخاشگر یا خجالتی شود. در این شرایط، شما ممکن است به رفتار و روش جدیدی نیاز داشته باشید. شما باید رفتار ناشایست را رد کرده و رفتار خوب را تشویق کنید. اگر شما بروید و او را بغل کنید و به او دلداری دهید ، در این حالت شما دارید این رفتاری را که خوشایند نیست را تشویق می کنید و باعث گیج شدن سگ شما می شود. برای اینکه در این حالت او فکر می کند که «خوب، پس من دارم کار درستی روانجام می دم که او برگشته و داره منو تشویق می کنه».
توصیه های طلایی
· اگر هم سگ شما مخرب است، یک جعبه سگ خریده و از آن استفاده کنید. قدرتمند باشید و به آن چشمهای دوست داشتنی توجهی نکنید. سرانجام شما و سگتان خشنودتر خواهید بود.
· وقتی دارید او را ترک می کنید بگویید «برو تو جعبه ات» ، او را در جعبه اش قرار دهید ، سرش را نوازش کنید و در اختیارش چیزهای جویدنی بگذارید و سپس او را ترک کنید. موقع رفتن برای نگاه کردن او سرتان را بر نگردانید ، به او نگویید هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد. اما در مورد سگ های آپارتمانی و حساس می توانید به او بگویید «مامان زود برمی گرده».
· آخر هفته ها با او تمرین کنید. او را 2 دقیقه تنها بگذارید و وقتی برگشتید او را تشویق کنید و به او خوراکی دهید. مدت زمانی را که او را تنها می گذارید را بالا ببرید ، از 2 دقیقه به 5 و سپس 8 و همینطور بالاتر. رفتارها و حرکات بد را تشویق نکنید. برای پرهیز از پارس کردن می توانید از آب پاش یا از پوزه بند استفاده کنید. فقط مطمئن باشید که اگر رفتارش درست شد، پوزه بند را از او باز کنید.
· تلویزیون را برای حیوان خود روشن بگذارید. اگر شما یک حیوان بیشتر ندارید و مدت زمان زیادی را در روز او را تنها می گذارید باید یک حیوان دیگر برای بودن با او بیاورید.
· آیا سگ شما به حد کافی فعالیت بدنی دارد؟ آیا شما وقت کافی برای او صرف می کنید؟ اگر جوابتان مثبت است می توانید تنها ماندن در خانه را به سگتان بیاموزید. بعضی اوقات این چیزهای کوچک است که باعث بروز مشکل در کنترل سگ شما می شود. فراموش نکنید دلواپسی از تنها گذاشتن سگ قابل کنترل است و بعد از آموزش صخیخ می توانید مطمئن باشید که سگ شما در مواقع لازم به خوبی و بدون وجود هیچ مشکلی در خانه تنها خواهد ماند.

مترجم: پریسا
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos