پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • پرتره های خلاقانه حیوانات ◄ پرتره های خلاقانه حیوانات
    پرتره های خلاقانه حیوانات که از گلبرگ های گل به دقت چیده شده اند. مجموعه ای از گل آرایی زیبا توسط هنرمند با استعداد Raku Inoue.
 • حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب ◄ حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب
    سرگئی بابکوف، هنرمند روسی، حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب می سازد. مجسمه‌های چوبی دقیق ساعت‌ها طول می‌کشد تا تکمیل شوند و در نهایت شبیه پرندگان، جوندگان و سایر حیوانات واقعی می‌شوند.
 • تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات ◄ تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات
    مجموعه ای از تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات را نشان می دهد که در حال انجام حرکات یوگای پیچ خورده هستند. آثار هنری خلاقانه حیوانات وحشی توسط هنرمند پاریسی برونو پونتیرولی.
 • تصاویر خلاقانه حیوانات چاق ◄ تصاویر خلاقانه حیوانات چاق
    مجموعه ای از تصاویر خلاقانه حیوانات چاق را نشان می دهد که در حال تماشای تلویزیون، بازی های ویدیویی و اتلاف وقت با تلفن خود هستند. پروژه هنری "حیوانات تنبل" توسط گودونگ ژائو، هنرمندی از پکن، چین.
 • مجسمه‌های مینیاتوری واقعی ◄ مجسمه‌های مینیاتوری واقعی
    مجسمه‌های مینیاتوری واقعی از گربه‌ها، سگ‌ها، پرندگان و حیوانات وحشی. مجسمه های حیوانی بسیار دقیق و واقعی که توسط Kerri Pajutee ساخته شده است.
 • قفسه های کتاب خلاقانه ◄ قفسه های کتاب خلاقانه
    قفسه های کتاب خلاقانه ای طراحی شده اند که شبیه تصاویر حیوانات وحشی زیبا هستند. سری مبلمان به شکل حیوانات ساخته شده توسط خانه طراحی فرانسوی Ibride.
 • جا تخم مرغی پنگوئن ◄ جا تخم مرغی پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاقانه که شبیه کلونی کوچک پنگوئن های شایان ستایش است. "Egguins" توسط Peleg Design تا 6 عدد تخم مرغ را در خود جای می دهد و دارای دسته ای خلاقانه است که حتی در آب جوش داغ همیشه خنک می ماند.
 • نگهدارنده های تخم مرغ ◄ نگهدارنده های تخم مرغ
    نگهدارنده های تخم مرغ الهام گرفته از طبیعت طراحی شده اند تا شبیه پرندگان، گربه ها و حیوانات وحشی باشند. لیوان های سرامیکی تخم مرغ دست ساز هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه می دارد و چیز خاصی را به میز صبحانه شما اضافه می کند.
 • رحت های پهن شده به شکل حیوانات ◄ رحت های پهن شده به شکل حیوانات
    شکل‌هایی از اسب‌ها، گاوها و گاوهای نر ساخته شده از لباس‌های شسته شده روی خط خشک‌کنی که با گیره‌های لباس متصل شده بود آویزان می‌شدند. "حیوانات ساخته شده از لباس" - مجموعه ای از تصاویر خلاقانه هلگا استنتزل.
 • مجسمه هایی با الهام از حیوانات ◄ مجسمه هایی با الهام از حیوانات
    مجموعه ای از مجسمه های رسا از حیوانات با بدن واقعی انسان در موقعیت های دنیای واقعی قرار داده شده است. مجسمه های ترکیبی حیوانات انسانی خلاقانه ساخته شده از خاک رس توسط الساندرو گالو.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29230    |     صفحه 1 از 2923
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روز 16 آذر

فال روز 16 آذر
فروردین

امروز به رستوران مورد علاقه خود بروید. از انرژی های این روز برای ریلکس کردن و آرامش بهره بگیرید. هنگام عصر در خانه، سرتان را با درست کردن سرگرمی یا خلق آثار هنری گرم کنید. برای دوستانتان هدیه درست کنید. بگذارید ذهنتان از کار و مسایل کاری فاصله بگیرد و فقط به استراحت و تجدید قوا بیندیشید. از اینکه برای مسایل عاشقانه رویاپردازی کنید دست بردارید. دست به کار شوید. اگر مجرد و به دنبال عشق هستید، در خانه ماندن و در لاک حود فرو رفتن هیچ کمکی به شما نمی کند. بیرون بروید و در جمع دوستان انسان های تازه را ملاقات کنید. دوستان قدیم خود را بیابید و ارتباط خود را دوباره از سر بگیرید. بگذارید هیجانات درونی، امروز شما را به خواسته هایتان برسانند. 
  
اردیبهشت

دایره دوستان خود را مورد بررسی قرار دهید. افرادی که تاثیری در حال و زندگی شما ندارند حذف کنید. آنهایی که بهتر هستند را در اولویت قرار دهید. به مسایل اجتماعی خود بیشتر توجه داشته باشید. اطراف خود را از آدم هایی پر کنید که انرژی های خوبی دارند. این انسان ها کمک می کنند تا در کار و زندگی فردی موفق تر باشید. به افرادی که لیاقتش را دارند، توجه بیشتری کنید تا آنها هم حس های خوب خود را به شما منتقل کنند. امروز متوجه می شوید عشقتان توجه ویژه ای به شما دارد. این رویا نیست. از این فرصت برای نزدیکی بیشتر استفاده کنید . اگر مجرد هستید هم به جای وقت گذاشتن برای آدم های موقت، به فکر یافتن فرد مناسبی باشید که رابطه طولانی و پایدار با او داشته باشید. 

خرداد

امروز دوست دارید حسابی پول خرج کنید و حسی از پولداری را تجربه کنید. حس بدی نیست اما حواستان به حساب بانکیتان باشد و یادتان باشد در نیمه ماه قرار داریم. این حس هم از آنجایی نشات گرفته که می بینید همه اطرافیان وسایل و لباس های نو خریده اند و شما مدت هاست برای خود یا خانه خرید نکرده اید. بهتر است فقط به وسایل ضروری فکر کنید و نقدینگی خود را هدر ندهید. از نظر احساسی خود را تقویت کنید. سعی کنید حتی از فشارهای زندگی هم مواردی برای لذت بردن و شاد بودن پیدا کنید. اینکه هیچ کار خدا بی حکمت نیست برای آرامش کافی است. احساسات عاطفی خود را بیشتر کنید تا با عشقتان لحظه های پرشوری داشته باشید. 

تیر

امروز باید بیشتر روی کارها و زندگی خود توجه داشته باشید. باید مسایلی که مانع از پیشرفت شما شده اند را کشف کنید و برای برطرف کردن آنها نقشه بکشید. اگر افرادی هستند که حضورشان ناامیدکننده است، شهامت نه گفتن و حذف آنها را داشته باشید. انرژی های شما باید همیشه جاری باشند و هیچگس و هیچ چیزی نباید مانع از آن شوند. تمرکز خود را روی استعدادهایتان بگذارید تا پیشرفتی که در کار نیاز دارید را به دست بیاورید. آیا فرد خاصی در ذهنتان هست که همه افکارتان را به خود اختصاص داده؟ راهی برای نزدیک شدن به او بیابید و به تدریج خودتان را در دلش جا کنید. امروز می توانید این ماموریت را استارت بزنید. 

مرداد

اجازه ندهید بادها شما را از مسیر اصلی خارج کنند. شما در حال تجربه چرخه زندگی هستید و نوعی حس تلخی در وجودتان ریشه کرده است. به جای اینکه همه رویدادهای زندگی را به خود بگیرید و الکی موجب ناراحتی خود بشوید، بدانید که هر کاری مشکلی دارد و هر تغییری نیازمند تحمل است. بعضی چیزها اصلا به شما مربوط نیست و فقط وقتتان را هدر می دهید. به جای فکر کردن به افکار و حرف های دیگران، راهی که فکر می کنید درست است را دامه دهید. این حس کرختی که دچارش شده اید با صد کیلو قهوه هم برطرف نمی شود مگر خودتان بخواهید! پس بیدار شوید و با حس خوش بینی زندگی را ادامه دهید. با عشقتان قرار بگذارید تا در کنار او آرامش دنیا را تجربه کنید.

شهریور

امروز باید اولویت خود را در کارهای گروهی بگذارید. روی مسایلی که کنترلی بر آنها ندارید وقتتان را تلف نکنید. شما فقط مسوول کارهای خود هستید. پس به دیگران و کارهایشان کاری نیداشته باشید. گذشته ها را دور بریزید و به جای آیه یاس خواندن، دست به کار شوید. برنامه ریزی کنید و خلاقیت به خرج دهید. مگر چند سال قرار است زندگی کنید که با کوچک ترین مساله ای، در خودتان فرو می روید. در محل کار روی صحنه باشید و خودنمایی کنید. از عشقتان برای کمک در این مسیر کمک بگیرید. فکرهای گروهی همیشه نتایج بهتری دارند. پروفایل های آنلاین خود را آپ‌دیت کنید تا زمینه های درآمد و پیشرفتی که در سرتان هست را مهیا کنید.

مهر

اول هفته است و باید با انرژی زیاد به سوی خلاقیت و نمایش استعداها پیش بروید. شما نقشه های بزرگی در سر دارید. امروز هم بهترین فرصت برای استارت این کارها است. کائنات انرژی مضاعفی برایتان در نظر گرفته است تا در شغل خود به سوی پیشرفتی که شایسته آن هستید، پیش بروید. ارتباط های اجتماعی و پروفایل های آنلاین خود را برای یافتن دوستان جدید به‌روزرسانی کنید. به این فکر کرده اید اگر دنیا هیچ محدودیتی نداشت، چه می کردید؟ با همین سوال یک روز عالی برای خود رقم بزنید. محدودیت ها را دور بریزید و تا جای ممکن رویاهایتان را واقعی کنید.

آبان

برای امروز کمی هیجان تعریف کنید. مثلا برای یک سفر کوتاه نقشه بکشید. یا به کارهایی بپردازید که روحتان را تازه می کند و انرژی مضاعف به شما می دهد. اگر وقت سفر ندارید در شهر خود به مکان هایی بروید که هیجان و شادی زیادی دارند. این کارها برای کشف استعدادهایتان لازم است زیرا ذهنتان استراحت می کند و می توانید منفی ها را دور بریزید. به واسطه آن ایده هایی که غبار گرفته اند رو م یآیند و مسیر تازه ای در شغلتان پیدا می شود. بیشتر وقتتان را در کنار فرد دلخواهتان سپری کنید. دل و فکر خود را باز کنید و اجازه دهید عشقتان به عمق افکار شما نفوذ کند. از اینکه رویاهای خود را با او در میان بگذارید هراسی نداشته باشید.

آذر

جاده زندگی شما در بهترین حالت خود است. کمترین دست انداز را دارد و می توانید با تماشای زیبایی ها با سرعت زیاد به جلو پیش بروید. این حالت را ادامه دهید تا هیچ نوع تلخی ای اجازه ورود به دهنتان را نداشته باشد. افرادی که انرژی منفی دارند را ار دایره دوستان حذف کنید. این کار به نفع هر دو طرف است. اگر کاری انجام داده اید که به عذرخواهید نیاز دارد، امروز حتما برای آن وقت بگذارید و از فرد موردنظر معذرت خواهی کنید. به زندگی عاطفی خود هیجان زیادتر ببخشید. هیچ مانعی برای اجرای رویاهای خود ایجاد نکنید و در قید و بند چیزی نباشید. فقط شاد باشید و حس های مثبت را به طرف مقابلتان هم منتقل کنید.

دی

امروز حس هارمونی و تفاهم با دیگران در شما زیاد می شود و کمک می کند تا بتوانید ارتباط های خود را بهبود ببخشید. با نادیده گرفتن مشکلات نمی توانید تا ابد آنها را برطرف کنید. این روش کاملا منفی و ناراحت کننده است. در ارتباط های کاری یا حتی عاشقانه، با طرف مقابل صادق باشید و به چیزی که وجود ندارد تظاهر نکنید. این صداقت کمک می کند تا درک دوطرفه ای میان شما به وجود بیاید. با خودتان صادق و جدی باشید. زندگی عاطفی را در دستتان بگیرید و آن را به سوی هیجان بیشتر سوق دهید. در قرارتان با عشقتان هیجان و شادی زیادی داشته باشید. مهم نیست چه مدت است با هم دوست هستید، فقط باید شاد باشید و موجبات خوشحالی هم را فراهم کنید. 

بهمن

امروز ستاره های شما در حالتی قرار دارند که مجبورتا کنند بیشتر به سلامت خود اهمیت دهید. غذاهای سالم و گیاهی بخورید و از ورزش غافل نشوید. این کارها کمک می کنند تا دنیای اطراف خود را زیباتر ببینید. هر چه جسمتان سالم تر باشد، روحیه بهتری هم خواهید داشت. آجیل و سبزیجات را در برنامه هر روز خود داشته باشید تا انواع ویتامین و پروتئین را به بدنتان برسانید. برای مدتی باید از فست‌فود پرهیز کنید. در مسایل ارتباطی خیلی به جزئیات مسایل گیر ندهید. اگر مجرد هستید، از جاذبه درونی خود برای جلب توجه فرد مورد علاقه تان استفاده کنید. به این توجه داشته باشید که هیچ کس از غر و اعتراض شنیدن خوشش نمی آید.

اسفند

انرژی ها و احساسات شما امروز زیاد هستند. می توانید از این حس های خوب برای بازسازی روحیه خود کمک بگیرید. برای آغاز یک مرحله تازه از کار هم روز مناسبی است. سر خودتان را با موسیقی های خوب، کاردستی های هنری یا تماشای فیلم گرم کنید. اجازه دهید زندگی به همان سادگی که واقعا هست پیش برود. تعداد شادی ها را زیاد کنید. خلاقیت در رابطه عاطفی شما هم نیاز است. با عشقتان یک کار دونفره آغاز کنید تا در کنار هم شاد باشید و صمیمیت بیشاری میانتان برقرار شود.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ پرتره های خلاقانه حیوانات
◄ حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب
◄ تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات
◄ تصاویر خلاقانه حیوانات چاق
◄ مجسمه‌های مینیاتوری واقعی
◄ قفسه های کتاب خلاقانه
◄ جا تخم مرغی پنگوئن
◄ نگهدارنده های تخم مرغ
◄ رحت های پهن شده به شکل حیوانات
◄ مجسمه هایی با الهام از حیوانات
◄ مجسمه های سیمی از حیوانات
◄ مجسمه اسب تروا با الهام از فناوری
◄ صندلی مدرن که هم برای انسان و هم برای گربه
◄ مجسمه های منحصر به فرد حیوانات
◄ حیوانات خوش پوش
◄ کقش هایی برای تمیز کردن با سگ ها
◄ بالکن برای گربه ها
◄ ماشین لباسشویی بازیافتی تبدیل شده به آکواریوم
◄ خرس های تدی فضانورد
◄ بوقلمون های فضایی
◄ موس خلاقانه شبیه به پوکومون
◄ ابزاری شبیه به حشرات
◄ بالش بوقلمونی
◄ بالشی برای شما به شکل سگ
◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
◄ آثار هنری رنگارنگ سه بعدی
◄ ظرف نودل شبیه سگ
◄ گیتار گودزیلا
◄ کوله پشتی مگسی
◄ اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲
بعدی 1 قبلی

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ پرتره های خلاقانه حیوانات
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle