پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • عینک های اسکی پلاریزه ◄ عینک های اسکی پلاریزه
    عینک های اسکی پلاریزه و عینک آفتابی طراحی شده برای سگ ها از چشمان حیوان خانگی شما در برابر آفتاب، شن، برف و آب شور محافظت می کند. عینک آفتابی سگ BoatwithDogs خنک به نظر می رسد و از چشم سگ در برابر اشعه های مضر UV محافظت می کند. عینک ها دارای بند های قابل تنظیم هستند تا به راحتی روی سگ شما قرار بگیرند، و می توانید قاب ها / لنزهای مختلفی را برای سفارشی کردن آنها خریداری کنید. چه کسی می گوید فقط انسان ها می توانند عینک آفتابی را تکان دهند؟ برای دوست پشمالوی خود یک جفت سگ تهیه کنید و تماشا کنید که سرشان را می چرخانند!
 • حمل حیوانات خانگی خلاقانه ◄ حمل حیوانات خانگی خلاقانه
    حمل حیوانات خانگی خلاقانه و خلاقانه طراحی شده توسط Shannon Beach به شما این امکان را می دهد که به راحتی سگ خود را حمل کنید. حمل سگ Puppoose دارای 4 بند قابل تنظیم، بالشتک گردن برای راحتی شما و بند امنیتی است که ایمنی حیوان خانگی شما را تضمین می کند.
 • راه پله برای سگ ◄ راه پله برای سگ
    پلکان خلاقانه طراحی شده توسط 07Beach برای خانه مسکونی در ویتنام. دارای مجموعه ای اضافی از پله های کوچکتر است که به طور خاص برای سگ ها طراحی شده اند. خانه مدرن همچنین مجهز به در و پنجره های حیوان خانگی است.
 • راغ شب دنج با بدنه نرم و گوش های خرگوش ◄ راغ شب دنج با بدنه نرم و گوش های خرگوش
    چراغ شب دنج با بدنه نرم و گوش های خرگوش بامزه که می توان تا کرد و به عنوان یک آویز کاربردی برای لامپ استفاده کرد. لامپ به شکل اسم حیوان دست اموز طراحی شده توسط MUID. برای روشن کردن لامپ کافی است به آرامی روی آن ضربه بزنید. گوش‌های تاشو آویزان کردن لامپ را در هر کجا که به آن نیاز دارید آسان می‌کند و پاهای خرگوش به عنوان یک نگهدارنده گوشی مناسب می‌شوند. چراغ اسم حیوان دست اموز چیزی بیش از یک چراغ شب است - این یک قطعه نمایشی بازیگوش و کاربردی است که شخصیت را به هر اتاقی می آورد.
 • پرتره های خلاقانه حیوانات ◄ پرتره های خلاقانه حیوانات
    پرتره های خلاقانه حیوانات که از گلبرگ های گل به دقت چیده شده اند. مجموعه ای از گل آرایی زیبا توسط هنرمند با استعداد Raku Inoue.
 • حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب ◄ حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب
    سرگئی بابکوف، هنرمند روسی، حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب می سازد. مجسمه‌های چوبی دقیق ساعت‌ها طول می‌کشد تا تکمیل شوند و در نهایت شبیه پرندگان، جوندگان و سایر حیوانات واقعی می‌شوند.
 • تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات ◄ تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات
    مجموعه ای از تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات را نشان می دهد که در حال انجام حرکات یوگای پیچ خورده هستند. آثار هنری خلاقانه حیوانات وحشی توسط هنرمند پاریسی برونو پونتیرولی.
 • تصاویر خلاقانه حیوانات چاق ◄ تصاویر خلاقانه حیوانات چاق
    مجموعه ای از تصاویر خلاقانه حیوانات چاق را نشان می دهد که در حال تماشای تلویزیون، بازی های ویدیویی و اتلاف وقت با تلفن خود هستند. پروژه هنری "حیوانات تنبل" توسط گودونگ ژائو، هنرمندی از پکن، چین.
 • مجسمه‌های مینیاتوری واقعی ◄ مجسمه‌های مینیاتوری واقعی
    مجسمه‌های مینیاتوری واقعی از گربه‌ها، سگ‌ها، پرندگان و حیوانات وحشی. مجسمه های حیوانی بسیار دقیق و واقعی که توسط Kerri Pajutee ساخته شده است.
 • قفسه های کتاب خلاقانه ◄ قفسه های کتاب خلاقانه
    قفسه های کتاب خلاقانه ای طراحی شده اند که شبیه تصاویر حیوانات وحشی زیبا هستند. سری مبلمان به شکل حیوانات ساخته شده توسط خانه طراحی فرانسوی Ibride.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29234    |     صفحه 1 از 2924
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 14 / 08 / 1393

فال روزانه 14 / 08 / 1393

فروردین

نیمه اول امروز برای شما است. تا پیش از غروب بهتر است به خود و درونیات خود فکر کنید. برای اشتیاقات درونی خود زمان برون‌ریزی بگذارید. با خودتان خلوت کنید و مکالمه ای با خواسته های درونی داشته باشید. فقط فکر کنید. لازم نیست به درست کردن آنها یا برطرف کردن مشکلات فکر کنید. فقط بدانید چه می خواهید. همین کافی است. بعد از غروب می توانید به مسایل مالی رسیدگی کنید و ولخرجی های اضافه را حذف کنید و بیشتر بر دخل و خرج خود تمرکز داشته باشید. در انتهای روز اگر متوجه شدید شریک عاطفیتان توجهی به مسایل مالی ندارد، بحث نکنید. با خنده و شوخی سعی کنید به او نیز هشدار دهید بیشتر بر خرج های روزانه مدیریت داشته باشد.
 
اردیبهشت

امروز مغزتان همچون ساعت کار می کند. احساس می کنید باید حرف بزنید و آنها را بیرون بریزید. نباید دوباره رفتارهای گذشته خود را ادامه دهید. امروز فقط باید یک کار انجام دهید و آن این است اگر کسی با شما هماهنگ نیست، او را هم مسیر خود کنید. یا کارها را طوری پیش ببرید که در مسیر خواسته های شما باشد. در انتهای روز شاید دوباره به ذهنیات درونی خود برگردید و کمی دچار ناراحتی شوید. اما با کمی حرف یا حتی گریه می توانید آرام تر شوید. با اینکه به انتهای هفته نزدیک می شوید اما می توانید روند جدیدی به زندگی ببخشید. مشکلات را دور بریزید و بیشتر روی مسایل مثبت تمرکز داشته باشید. با عشقتان برای یک آغاز جدید برنامه ریزی کنید.

خرداد

شایعات و حرف های اطرافیان صحت دارند. ارتباط های اجتماعی شما هرچند وقت یکبار تغییر می کنند. اگر در نظر دارید تعامل و معاشرتی با کسی داشته باشید، در ابتدای روز این کار را انجام دهید. در ساعات اولیه صبح، سازگاری شما بیشتر است و بهتر می توانید کار گروهی انجام دهید. اگر در نظر دارید هنگام عصر با دوستان برنامه بیرون بگذارید، بهتر است کنسل کنید زیرا باید پول های خود را برای هزینه های مهم تر حفظ کنید. آیا تایید دوستان در مورد عشقتان برایتان مهم است؟ بهتر است ببینید خودتان چه می خواهید. اگر دیگران تصور می کنند شما رابطه خوبی ندارید، قراری ترتیب دهید که از این اشتباه بیرون بیایند و ببیینند تا چه اندازه با هم خوب هستید. 

تیر

امروز می توانید در ارتباط های خود رشد چشمگیری داشته باشید. کمی سایت به خرج دهید تا تجربه های رابطه های جدیدی داشته باشید. تغییر همیشه خوب است. کمی نرم تر باشید و دوستی های خود را با اطرافیان بیشتر کنید. در کارهای گروهی هماهنگی و سازش بیشتری داشته باشید تا مسایل آن طور که می خواهید پیش بروند. به جای اینکه همه بار کار را به دوش بکشید، آن را با همکاران تقسیم کنید. یک روز کاملا مفید در پیش دارید. می توانید با سرعت زیاد برای هر مشکلی راهکار بیابید. اگر مجرد هستید، در جمع ها حاضر شوید تا با فرد جدیدی آشنا شوید. اگر هم در رابطه هستید، برای آخر هفته یک برنامه شاد ترتیب دهید تا حسابی به شما خوش بگذرد. 
 
مرداد

امروز فقط به ندای درونی و حرف دل خود گوش کنید. هر جا می خواهد شما را ببرد. این شاید موجب شود احساس کنید در یک مشکل بزرگ تنها مانده اید. اما همه چیز در جهت خوب شدن پیش می رود. هراسی نداشته باشید. بهتر است فقط به خود فکر کنید و به حرف ها و نظرات دیگران اهمیت ندهید. در موضع خود باقی بمانید و به احساسات خود بها دهید. مردم همیشه حرف می زنند. خودتان باشید. در انتهای روز می توانید روی کارهایتان تمرکز کنید و در صورت لزوم، روش های خود را تغییر دهید. امروز هم دوست دارید مسایل جدید تجربه کنید و هم روی روند همیشگی خود باقی بمانید. بهتر است آنها را به سمت خواسته های خود سوق دهید. با عشقتان برای یک سفر طولانی برنامه ریزی کنید. این سفر می توانید کاری یا تحصیلی باشد.

شهریور

شما در مدیریت کارها بسیار توانا هستید اما گاهی برخی افراد زیر پوست شما می روند و مشکلاتی در کار ایجاد می کنند. سعی کنید مسایل سخت و ناراحت کننده را به روزی دیگر موکول کنید. بهتر است بیرون نروید و در جمع حاضر نشوید. در خانه برای خود باشید. لازم نیست خودتان را به کاری که تمایلی به آن ندارید مجبور کنید. قرارهایتان را کنسل کنید و برای خودتان وقت بگذارید. امروز باید روی مسایل مالی و کاری خود بیشتر تمرکز کنید. هر کدام مشکلی دارند، برای برطرف کردن آن برنامه ریزی کنید. بعدازظهر را با عشقتان سپری کنید. با هم در مورد پس انداز پولهایتان حرف بزنید. با این کار می توانید برای یک سفر عالی با هم پول کافی داشته باشید.

مهر

امروز در ارتباط های اجتماعی خود به تعادل های لازم دست پیدا می کنید. می توانید کانکشن های جدید پیدا کنید و با آنها تعامل داشته باشید. کار گروهی برایتان خوب است اما کمی هم دوست دارید راه خود را بروید و به حرف کسی گوش ندهید. دوست ندارید وقت خود را در رابطه های کاری یا عاطفی، بیهوده هدر دهید. بهتر است کمبودهای خود را برطرف کنید و کارهایی انجام دهید که روحتان ارضا شود.  امروز احساسات شما زیاد است و می خواهید با عشقتان یک شب عالی داشته باشید. اگر مجرد هستید بهتر است به جای اینکه وقت برای وقت گذرانی با افراد مختلف دوست باشید، یک فرد مناسب را بیابید و همه عشق خود را برای آن یک نفر هزینه کنید.

آبان

امروز امکان دارد کارهای روزانه استرس زیادی به شما بدهد. اما باید بتوانید فشار خون را کنترل کنید تا بیهوده سر مسایل مختلف عصبانی نشوید. بهتر اسن است که با یکی از همکاران صحبت کنید و کارها را میان همدیگر تقسیم کنید تا پروژه در حال اجرا سریع تر به نتیجه برسند. در انتهای روز، روی مسایل عاطفی خود متمرکز شوید. نزدیکی و صمیمیت با او موجب می شود تا همه خستگی و استرس های روز را فراموش کنید. رابطه عاطفی در حالت متعادل قرار می گیرد . می توانید با هم برای بهبود بخشیدن به کارهای خانه همکاری کنید. با همدیگر صادق باشید و هر آنچه باید او بداند، برایش بگویید و در صورت لزوم از او کمک بگیرید.

آذر

می خواهید بر اساس خواسته ها و اشتیاقات درونی خود رفتار کنید؟ ما توصیه می کنیم این کار را انجام ندهید. امروز شاید کمی حس حسادت در وجود شما باشد. این را بدانید که همه نمی توانند آن طور که شما می خواهید رفتار کنند. اگر می خواهید بقیه را همگام خود کنید، باید برای این موضوع برنامه ریزی کنید. تا انتهای روز صبر کنید تا سرایط به نفع شما شود و همه چیز به سمت بهتر شدن پیش بروند. امروز صبح شاید بیشتر روی مسایل عاطفی خود متمرکز باشید اما بعد از آن حواستان به سلامت خودتان پرت خواهد شد. ابتدای صبح را با رویای یک عشق رمانتیک آغاز می کنید. اما خیلی طول نمی کشد که به دنیا واقعی بر می گردید. اگر مجرد و به دنبال عشق هستید، چشمانتان را باز کنید تا فقط برای تنها نبودن، فرد نامناسبی را وارد زندگی خود نکنید.

دی

امروز باید خانواده را در درجه اول اهمیت قرار دهید. از همان ابتدای صبح باید بیشتر توجه خود را به افرادی بدهید که بیشترین اهمیت را برایتان دارند. این شامل نمایش احساساتتان نیز می شود. اگر کاری که انجام می دهید از نظر عقلی درست است اما از نظر قلبی خیلی مشتاق آن نیستید، نمی توانید100 درصد توان خود را برای آن بگذارید. امروز احتمالا برخی دیدگاه های شما به مسایل تغییر خواهند کرد. امروز مسایل احساسی بخش بزرگی از ذهن شما را مشغول می کنند. اگر مجرد هستید، با ملاقات فرد مناسبی می توانید به آغاز یک رابطه جدید امیدوار باشید.
 
بهمن

امروز باید در مورد برخی از ارتباط های خود تجدید نظر کنید. باید بتوانید در برخی بازی های زندگی خود را بالا بکشید. البته این بازی، فقط یک برنده ندارد. باید به جای اینکه چشم به کارهای دیگران بدوزید. به خودتان و افکار و خواسته های درونی خود فکر کنید. امروز از همان ابتدای صبح دوست دارید دایم با دیگران در ارتباط نزدیک باشید و حرف بزنید. اما بعدازظهر از این حس بیرون می آیید و ترجیح می دهید در خانه بمانید. با عشقتان در خانه همکاری داشته باشید. با هم غذا بپزید یا با هم برای تفریح یا سفر برنامه ریزی کنید. اگر تنها هستید، وقت خود را برای مطالعه کتاب های مورد علاقه بگذارید. برنامه های دوست یابی خود را به روز دیگری موکول کنید.
 
اسفند

امروز نمی توانید روی یک موضوع متمرکز بمانید. به مسایل مالی و کاری فکر می کنید. ممکن است در برخورد با فردی افراد امروز کمی دچار مشکل و تنش بشوید. بهتر است بیشتر از اینکه روی کار دیگر تمرکز کنید، به خواسته ها و نیازهای درونی خود فکر کنید. امروز با کمی صبر و حوصله می توانید تصمیمات درستی اتخاذ کنید. امروز بیشتر از اینکه به فکر زیباسازی محیط اطراف خود باشید، دوست دارید به همه چیز سروسامان بدهید. امروز حسی دارید که متمایل هستید تا عشقتان را بیشتر بشناسید. برای این مقصود باید بیشتر با هم حرف بزنید و صداقت را در همه حالت حفظ کنید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ عینک های اسکی پلاریزه
◄ حمل حیوانات خانگی خلاقانه
◄ راه پله برای سگ
◄ راغ شب دنج با بدنه نرم و گوش های خرگوش
◄ پرتره های خلاقانه حیوانات
◄ حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب
◄ تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات
◄ تصاویر خلاقانه حیوانات چاق
◄ مجسمه‌های مینیاتوری واقعی
◄ قفسه های کتاب خلاقانه
◄ جا تخم مرغی پنگوئن
◄ نگهدارنده های تخم مرغ
◄ رحت های پهن شده به شکل حیوانات
◄ مجسمه هایی با الهام از حیوانات
◄ مجسمه های سیمی از حیوانات
◄ مجسمه اسب تروا با الهام از فناوری
◄ صندلی مدرن که هم برای انسان و هم برای گربه
◄ مجسمه های منحصر به فرد حیوانات
◄ حیوانات خوش پوش
◄ کقش هایی برای تمیز کردن با سگ ها
◄ بالکن برای گربه ها
◄ ماشین لباسشویی بازیافتی تبدیل شده به آکواریوم
◄ خرس های تدی فضانورد
◄ بوقلمون های فضایی
◄ موس خلاقانه شبیه به پوکومون
◄ ابزاری شبیه به حشرات
◄ بالش بوقلمونی
◄ بالشی برای شما به شکل سگ
◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
◄ آثار هنری رنگارنگ سه بعدی
بعدی 1 قبلی

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ عینک های اسکی پلاریزه
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle