Follow Us
facebook twitter blog google

 • بالش سفری خلاقانه که شبیه شخصیت محبوب جیک سگ ◄ بالش سفری خلاقانه که شبیه شخصیت محبوب جیک سگ
    بالش سفری خلاقانه که شبیه شخصیت محبوب جیک سگ از مجموعه تلویزیونی انیمیشن آمریکایی Adventure Time طراحی شده است. Adventure Time بالش گردن جیک سگ دست ساز Creature Comforts. بالش مسافرتی به شکل سگ که برای راحت و آرامش گردن شما ایجاد شده است.
  اطلاعات بیشتر...
 • میز قهوه ای برای گربه ◄ میز قهوه ای برای گربه
    میز قهوه با بانوج یکپارچه که برای افراد و گربه هایشان طراحی شده است. میز Cat Hammock توسط طراح ژاپنی Koichi Futatsumata ساخته شده است. اکنون می توانید قهوه صبح خود را بنوشید و با گربه خود وقت بگذرانید.
  اطلاعات بیشتر...
 • بانوج گربه ◄ بانوج گربه
    بانوج راحت برای حیوانات خانگی که برای قلاب شدن به بخاری رادیاتور طراحی شده است به گربه‌های داخل خانه و سگ‌های کوچک اجازه می‌دهد در زمستان گرم بمانند. بانوج گربه و تخت رادیاتور حیوان خانگی WOOZY از چوب ساخته شده توسط WOOHOOD می تواند روی رادیاتور نصب شود یا به سادگی روی زمین قرار گیرد.
  اطلاعات بیشتر...
 • صندل‌های دمپایی خلاقانه که شبیه خرچنگ‌های قرمز ◄ صندل‌های دمپایی خلاقانه که شبیه خرچنگ‌های قرمز
    صندل‌های دمپایی خلاقانه که شبیه خرچنگ‌های قرمز طراحی شده‌اند، باعث می‌شوند مردم لبخند بزنند و از پاهای شما در راه رفتن به استخر یا ساحل محافظت کنند. دمپایی خرچنگ با طراحی سبک و راحت به شما امکان می دهد با دو خرچنگ قرمز روی پای خود در خانه قدم بزنید. [اطلاعات بیشتر]
  اطلاعات بیشتر...
 • لیوان به شکل جغد ◄ لیوان به شکل جغد
    لیوان های آبجو خلاقانه به شکل پرنده که شبیه جغدهای بامزه هستند که برای سرو و نوشیدن آبجو ساخته شده اند. ظروف آبجو الهام گرفته شده از طبیعت برای جشنواره آبجو Oktoberfest بعدی مناسب است. مجموعه ای از ظروف نوشیدنی به شکل جغد با استفاده از هوش مصنوعی ب
  اطلاعات بیشتر...
 • کوله پشتی غیرمعمولی ◄ کوله پشتی غیرمعمولی
    کوله پشتی غیرمعمولی که شبیه مگس غول پیکر با بال های سبز است. کوله پشتی مگس شکل خلاقانه با الهام از حشرات که توسط KrukruStudio از چرم مشکی درست شده درست به موقع برای هالووین. مگس غول پیکر را به پشت بپوش!
  اطلاعات بیشتر...
 • مجسمه‌ای باحال و جالب از سگ پا کوتاه و جثه بلند داشوند. ◄ مجسمه‌ای باحال و جالب از سگ پا کوتاه و جثه بلند داشوند.
    مجسمه‌ای باحال و جالب از سگ پا کوتاه و جثه بلند داشوند. مجسمه سگ Steampunk ساخته شده توسط BrightDoxies از رزین و پوشیده شده با نقره، مس و طلای قدیمی.
  اطلاعات بیشتر...
 • کیف حمل لاک پشتی ◄ کیف حمل لاک پشتی
    کیف دستی غیر معمول و خلاقانه ساخته شده از چرم مصنوعی که شبیه لاک پشت های قهوه ای و سبز زیتونی واقعی است. کیف لاک پشتی از KrukruStudio دارای بسته شدن زیپ و 2 دسته است.
  اطلاعات بیشتر...
 • کیسه خواب متاپاد ◄ کیسه خواب متاپاد
    کیسه خواب خلاقانه ای طراحی شده است که شبیه موجودی سبز رنگ Metapod از جهان پوکمون است. کیسه خواب Metapod با بسته شدن زیپ از نایلون و پلی استر.
  اطلاعات بیشتر...
 • صندلی برای گربه ها ◄ صندلی برای گربه ها
    صندلی استراحت چند منظوره که برای انسان ها و گربه هایشان طراحی شده است دارای تونلی نرم برای بالا رفتن گربه است. صندلی استراحت گربه "Sharing Joy" طراحی شده توسط Zhe Gao و Youjin Song از تونل لوله ای پوشیده شده با پارچه و قاب فولادی ساخته شده است.
  اطلاعات بیشتر...
 • حیوانات چوبی ◄ حیوانات چوبی
    مجسمه های چوبی اصلی حیوانات وحشی قدرتمند دارای بخش های شفاف شفاف ساخته شده از رزین اپوکسی هستند. مجسمه‌های چوبی و رزینی کرگدن، خرس، نهنگ و قو که توسط بازیکن حرفه‌ای بیسبال، بلیک مک فارلند، ساخته شده است. قطعات چوب انتخاب شده با گالن های رزین اپوکسی ترکیب شده است.
  اطلاعات بیشتر...
اولینقبلی234567891011بعدیآخرین
(67 - 77) / 29256    |     صفحه 7 از 2660
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,6,11
dram film izle