Follow Us
facebook twitter blog google

 • اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲ ◄ اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲
    نمایشگاه هنری Dushi اثر هنرمند هلندی Florentijn Hofman متشکل از اسباب‌بازی‌های غول‌پیکر و حیوانات عروسکی است که مطمئناً لبخندی بر لبان شما خواهد آورد.
  اطلاعات بیشتر...
 • کیسه های خلاقانه ◄ کیسه های خلاقانه
    کیسه‌های خرید خلاقانه تصاویری از گربه‌ها و سگ‌های شایان ستایش را در بند دارند. کیسه های خرید Pet Leash و بسته بندی منحصر به فرد طراحی شده توسط Yuelan Liu برای سری محصولات "Buddies" که برای گربه ها و سگ ها ایجاد شده است. کیف خرید خود را به پیاده روی ببرید!
  اطلاعات بیشتر...
 • اثاری هنری با گربه ◄ اثاری هنری با گربه
    هنرمند روسی سوتلانا پترووا گربه چاق شایان ستایش زرتشت خود را در نقاشی های معروف قرار می دهد. هدف از این پروژه فوق العاده استفاده از گربه ها برای بهبود هنر کلاسیک است.
  اطلاعات بیشتر...
 • اثار هنری با برگ ◄ اثار هنری با برگ
    هیروتاکا هاماساکی، معلم دبیرستان ژاپنی، از برگ های ریخته شده و شکوفه های گیلاس آثار هنری موقت می سازد. لند آرت زیبا با استفاده از برگ های زرد و قرمز در نارا، ژاپن ساخته شده است
  اطلاعات بیشتر...
 • لامپ شبیه زنبور ◄ لامپ شبیه زنبور
    حشرات Steampunk از قطعات بازیافتی ساعت و لامپ های قدیمی ایجاد شده اند. لامپ‌ها و قطعات ساعت قدیمی به قطعات هنری پوشیدنی اصلی تبدیل شدند. سنجاق سینه لامپ بامبلبی Steampunk دست ساز توسط Denise Humphrey.
  اطلاعات بیشتر...
 • قفسه ای شبیه به داشهوند ◄ قفسه ای شبیه به داشهوند
    قفسه کتاب بوفه پیچ خورده دارای سر چرخان الهام گرفته از داچشوند است که می توانید کتاب ها و رمان های گرافیکی مورد علاقه خود را به نمایش بگذارید. قفسه کتاب به شکل سگ داشوند ساخته شده توسط طراح مبلمان Deniz Aktay.
  اطلاعات بیشتر...
 • کفشی به شکل اختاپوس ◄ کفشی به شکل اختاپوس
    کفش‌های پاشنه بلند خلاقانه دارای طراحی چشم نواز هستند که از زیبایی موجودات دریایی و حرکات طبیعی اختاپوس الهام گرفته شده است. کفش پاشنه بلند شاخک هشت پا Polypodis طراحی شده توسط Kermit Tesoro.
  اطلاعات بیشتر...
 • حلقه ای به شکل اختاپوس ◄ حلقه ای به شکل اختاپوس
    حلقه زیبا با الهام از اقیانوس طراحی شده که شبیه اختاپوس آغشته به طلا است. انگشتر اختاپوس طلایی با چشم های سنگ قیمتی ساخته شده توسط Wewhoprey از نقره عیار و روکش شده با طلای 14 عیار.
  اطلاعات بیشتر...
 • جایی برای لباس های کثیف به شکل کوسه ◄ جایی برای لباس های کثیف به شکل کوسه
    مانع لباسشویی خلاقانه برای لباس های کثیف شما شبیه کوسه JAWS است. سبد لباسشویی کوسه، سطل نگهداری از نمد. طراحی شده توسط Uczarczyk.
  اطلاعات بیشتر...
 • مستر بین در شکل بت من ◄ مستر بین در شکل بت من
    مجموعه‌ای از پرتره‌های دیجیتالی حماسی که با کمک هوش مصنوعی ایجاد شده‌اند، مستر بین را در نقش بتمن ابرقهرمان بی‌رحم و بی‌رحم نشان می‌دهند. اگر نقش بروس وین و بتمن در فیلم‌های شوالیه تاریکی را روآن اتکینسون کمدین بریتانیایی مورد علاقه همه بازی می‌کرد چه می‌شد؟ "آقای. Bean as Batman» تصاویر ایجاد شده با استفاده از Midjourney
  اطلاعات بیشتر...
 • کلاهی شبیه به لاک پشت ◄ کلاهی شبیه به لاک پشت
    کلاه روزنامه فروشی سبز دست ساز از نمد 100% پشم مرینوس طبیعی شبیه لاک لاک پشت واقعی پوشیده از خزه جنگلی است. کلاه صدفی لاک پشت توسط صبری تونکا از Feltthink طراحی شده است. کلاه نمدی بی نظیر و منحصر به فرد ساخت استانبول ترکیه. کلاه تخت کلاسیک با پوسته لاک پشت گرد در بالا. از این کلاه جالب برای تبدیل شدن به یک لاک پشت برای هالووین استفاده کنید.
  اطلاعات بیشتر...
اولینقبلی12345678910بعدیآخرین
(56 - 66) / 29256    |     صفحه 6 از 2660
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,5,11
dram film izle