Follow Us
facebook twitter blog google

 • کلاه طرج گوزن ◄ کلاه طرج گوزن
    کلاه زمستانی بافتنی خلاقانه طراحی شده است تا هر فردی را به یک گوزن زیبا با شاخ های کوچک شایان ستایش تبدیل کند. الگوی بافتنی کلاه شاخ گوزن توسط استفانی دوسن هارت از بافت جغد ریز.
  اطلاعات بیشتر...
 • جورابی به طرج کروکودیل ◄ جورابی به طرج کروکودیل
    جوراب‌های غیرمعمول و خلاقانه طراحی شده‌اند تا شبیه کروکودیل‌های بامزه به نظر برسند که دارند فردی را که جوراب پوشیده است می‌خورند. جوراب های تمساح ساخته شده توسط Emma Bermudez دارای الگوی بخیه بافت پیوسته سبز است که برای تقلید از پوست کروکودیل، چشم های برآمده، سوراخ های بینی، بازوهای کوچک و پاها طراحی شده است.
  اطلاعات بیشتر...
 • حارویی با شباهت با نودل ◄ حارویی با شباهت با نودل
    دستشویی خلاقانه که شبیه نودل های رامن فوری معروف ژاپنی طراحی شده است به تمیز نگه داشتن کف زمین کمک می کند. ماپ نودل جام نیسین در بازی سالانه بسکتبال جام زمستانی در ژاپن به نمایش گذاشته شد. فنجان نودل بزرگ که به دستگیره کف شوی متصل شده است.
  اطلاعات بیشتر...
 • روسری های با طرج پرندگان ◄ روسری های با طرج پرندگان
    روسری های خلاقانه طراحی شده توسط Roza Khamitova شما را به یک پرنده تبدیل می کند. روسری های شیک با بال های نقاشی شده با دست و پرهای زیبا.
  اطلاعات بیشتر...
 • روسری طرج حغد ◄ روسری طرج حغد
    روسری بافتنی زیبا و خلاقانه با الهام از ظاهر نمادین جغد برفی هری پاتر هدویگ. الگوی روسری جغد طراحی شده توسط استفانی دوسن هارت از جغد ریز.
  اطلاعات بیشتر...
 • قاشقی شبیه به قو ◄ قاشقی شبیه به قو
    قاشق شناور الهام گرفته شده از طبیعت طراحی شده تا شبیه پرنده قوی قو به نظر برسد و در سوپ شما شناور خواهد شد. ملاقه سوانکی شناور. قاشقی به شکل پرنده که مانند بالرین متعادل است.
  اطلاعات بیشتر...
 • کلاهی برای گربه ها ◄ کلاهی برای گربه ها
    نسخه های کوچکتر چاپ سه بعدی کلاه ایمنی موتورسیکلت طراحی شده برای گربه ها از گربه در طول سفرهای سرگرم کننده با دوچرخه محافظت می کند. سری کلاه ایمنی موتور سیکلت جالب که توسط رمی ویکارینی برای گربه خانگی اش ساخته شده است.
  اطلاعات بیشتر...
 • چکش قابل تمدید الهام گرفته از طبیعت ◄ چکش قابل تمدید الهام گرفته از طبیعت
    چکش قابل تمدید الهام گرفته از طبیعت که شبیه یک کرگدن زیبا طراحی شده است. چکش راینو به شکل حیوان ساخته شده توسط iThinking از آلومینیوم، فولاد ضد زنگ و لاستیک. همراه با دسته مغناطیسی چکش کرگدن در رنگ های مشکی، خاکستری آهنی و سفید موجود است. قیمت فقط 1500 تومان
  اطلاعات بیشتر...
 • حیواناتی که با چوب درست شده اند ◄ حیواناتی که با چوب درست شده اند
    مجسمه‌های واقع گرایانه از حیوانات جنگلی وحشی که از کنده‌های چوبی نجات‌یافته حک شده‌اند. مجسمه‌های زیبای حیوانات حیات‌وحش ساخته‌شده توسط منبت‌کار با استعداد ژاپنی-کانادایی، موری کونو، طبیعت را وارد دنیای پرمشغله مدرن ما می‌کند.
  اطلاعات بیشتر...
 • کفش ادیداس مدل گربه ای هم امد ◄ کفش ادیداس مدل گربه ای هم امد
    نسخه ویژه کفش‌های سوپراستار آدیداس اورجینال که شبیه گربه سیاه نمادین با چشمان سبز از برنامه تلویزیونی سیمپسونز طراحی شده است. سیمپسون ها از کفش های گربه ای سوپراستار آدیداس اورجینال "Snowball II" الهام گرفتند.
  اطلاعات بیشتر...
 • صندلی چوبی به شکل زرافه ◄ صندلی چوبی به شکل زرافه
    صندلی چوبی به شکل زرافه دارای کشوی یکپارچه برای نگهداری کاغذ طراحی و مداد رنگی است. صندلی زرافه طراحی شده توسط Louis Lim برای بچه ها به عنوان میز نقاشی و بزرگسالان می توانند از آن به عنوان صندلی برای نشستن و استراحت در حین بازی کودکان استفاده کنند.
  اطلاعات بیشتر...
اولینقبلی12345678910بعدیآخرین
(23 - 33) / 29155    |     صفحه 3 از 2651
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,2,11