Follow Us
facebook twitter blog google

 • گربه ها استاد فیزیک ◄ گربه ها استاد فیزیک
    گربه ها استاد فیزیک طبق آزمایش‌های صورت گرفته بر روی 30 گربه خانگی، دانشمندان مطلع شده‌اند که گربه‌ها قادر به درک برخی از روابط و قوانین حاکم بر علم فیزیک هستند. اگرچه بیشتر محققان اظهار داشته‌اند که هنوز دامنه تفکر و عقل گربه به‌طور کامل شناسایی نشده اما احتمالا این موجود دوست داشتنی فیزیکدانانی قهار است.گربه ها از قوانین پایه‌ی فیزیک آگاه هستند
  اطلاعات بیشتر...
 • توصیه های مهم برای گربه ها و صاحبان ان ها ◄ توصیه های مهم برای گربه ها و صاحبان ان ها
    توصیه های مهم برای گربه ها و صاحبان ان ها برای داشتن گربه هاییی سالم تر این توضیحات را حتما بخوانید
  اطلاعات بیشتر...
 • جلوگیری از افسردگی گربه ها ◄ جلوگیری از افسردگی گربه ها
    جلوگیری از افسردگی گربه ها امروزه صاحبان حیوانات نسبت به گذشته اهمیت بیشتری برای حیوان خانگی خود قائلند و بر خلاف گذشته که هدف از نگهداری گربه مبارزه با جوندگانی مانند موش بود، اکنون گربه های خانگی جزئی از اعضای خانواده محسوب می شوند. به همین دلیل امروزه تمایل بیشتری برای نگهداری گربه در خانه وجود دارد.
  اطلاعات بیشتر...
 • برقرار ارتباط با گربه ها ◄ برقرار ارتباط با گربه ها
    برقرار ارتباط با گربه ها شما و گربه تان به زبان های متفاوتی صحبت می کنید اما این بدان معنی نیست که شما نمی توانید با یکدیگر ارتباط برقرار کنید . اگرچه گربه ها متفاوتند ، اما یک سری کدهای ارتباطی یا سیگنال های مشترک وجود دارد که شما می توانید به آسانی آنها را یاد بگیرید . مثلا ً نوع نگاه چشمان گربه شما ، نوع صدایش ، حالت گوش هایش و حرکت دمش اطلاعاتی را از احساسات و خواسته های گربه تان می دهد.
  اطلاعات بیشتر...
 • نشانه گذاری و گربه ها ◄ نشانه گذاری و گربه ها
    نشانه گذاری و گربه ها اسپری کردن گربه‌ها که به آن نشان گذاری نیز گفته می‌شود، پاشیدن مقدار کمی از ادرار روی سطوح عمودی مثل مبلمان، راهرو و دیوار می‌باشد. بدینصورت که گربه به محل مورد نظر رفته دم را تکان داده و با کمی خم شدگی یا بدون قوز کردن ادرار را می‌پاشد.
  اطلاعات بیشتر...
 • رشد بچه گربه ها ◄ رشد بچه گربه ها
    رشد بچه گربه ها وزن بچه گربه ها در زمان تولد در حدود۵/۳ پوند(حداقل ۵/۲ انس وحد اکثر ۳/۵ انس) است. آنها کر و کور به دنیا می آیند و فقط حس لامسه و چشایی شان فعال است
  اطلاعات بیشتر...
 • چاقی و گربه ها ◄ چاقی و گربه ها
    چاقی و گربه ها حدود ۲۵% گربه ها از نظر کلینیکی و با توجه به وزن استاندارد چاق هستند و بدان معنی است که از نظر وزن ایده آل و متناسب ۱۵% اضافه وزن دارند. چاقی بیش از حد خطرناک بوده و سبب بروز مشکلات قلبی، دیابت، بیماری مفاصل و بخش پایین دستگاه ادراری خواهد شد. لذا لازم است برای درمان چاقی و جلوگیری از اضافه وزن گربه سریعا اقدام نمود.
  اطلاعات بیشتر...
 • یزش مو و درمان آن در گربه ها ◄ یزش مو و درمان آن در گربه ها
    ریزش مو و درمان آن در گربه ها گاهی موهای بدن گربه به صورت ناحیه ای دچار ریزش خواهد شد که می تواند در اثر استرس، دعوا و یا نزاع با گربه های دیگر باشد. در صورت تورم و التهاب در یک ناحیه مشخص از پوست بیشتر به علت عوارض پوستی مختلف مانند درماتیت یا موارد مشابه خواهد بود. ریزش مو گاهی نیز به علت بیماری های عمومی و اختلالات هورمونی می باشد که در این حالت لازم است به آن توجه بیشتری شود. در اثر تغییرات درجه حرارت محیط و یا در فصول مختلف سال نیز مو ریزی وجود خواهد داشت که یک حالت طبیعی می باشد.
  اطلاعات بیشتر...
 • انتخاب گربه به عنوان دوست در خانه ◄ انتخاب گربه به عنوان دوست در خانه
    انتخاب گربه به عنوان دوست در خانه گربه ها، به ویزه نژاد های مو کوتاه ان در مقایسه با سایر حیوانات اهلی و خانگی به مراقبت های کمتری نیاز دارد. گربه ها، پر توان، دوست داشتنی، چالاک و حیوانات مستقلی هستند. اگر شما سایر جنبه های شخصیتی گربه را نیز به ویژگی های بالا بیافزایید، منصفانه خواهد بود که بگوییم گربه کاملترین حیوان اهلی خانگی می باشد. با این حال، یک گربه خانگی نیاز به تغذیه کامل و مناسبی دارد و اگر موهای بلندی دارد باید به طور منظم شانه شوند.
  اطلاعات بیشتر...
 • تاریخچه گربه پرشین و گونه های مرتبط ◄ تاریخچه گربه پرشین و گونه های مرتبط
    تاریخچه گربه پرشین و گونه های مرتبط گربه ایرانی یکی از کهن‌ترین و مشهورترین نژادهای گربه است. گربه‌های مو بلند از حدود سدهٔ ۱۶ میلادی و حتی زودتر از آن در کشور ایران دیده شده‌اند. این گربه‌ها در سال ۱۶۲۰ توسط پییترو دلا ول به ایتالیا و فرانسه و پس از آن به انگلستان وارد شدند.
  اطلاعات بیشتر...
 • مشگلات رفتاری گربه ◄ مشگلات رفتاری گربه
    همانند اکثر حیوانات گربه ها نیز دارای خصوصیات متنوع بر اساس ویژگی های فردی و نژادی خود می باشند. لذا شما لازم است در زمان انتخاب گربه جهت نگهداری در منزل به این نکته توجه فرمایید. عموما گربه ها آرام هستند و در صورت برخوردار بودن از شرایط محیطی و تغذیه ای مناسب کمتر دچارمشکلات رفتاری می شوند. شما می توانید در زمان تربیت کردن بچه گربه با اتخاذ روش های مناسب و صحیح از بروز مشکلات رفتاری درآینده اجتناب کنید ولی در مورد گربه های بالغ و مسن تغییر رفتارهای غلط و تبدیل آن ها به رفتار دلخواه شما قدری سخت و در برخی از موارد ناممکن خواهد بود به عنوان مث
  اطلاعات بیشتر...
اولینقبلی45678910111213بعدیآخرین
(89 - 99) / 28764    |     صفحه 9 از 2615
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,8,11
mofos