Follow Us
facebook twitter blog google

 • برای خرید گربه باید بدانید ◄ برای خرید گربه باید بدانید
    قتی یک گربه را به خانه تان می آورید باید امادگی پذیرش مسئولیت های جدید را داشته باشید 1- نگهداری از گربه یک مسئولیت دائمی است . طول عمر گربه ها به 20 سال میرسد.باید اطمینان داشته باشید که قادر هستید غذا و محبت مورد نیاز گربه خود را تامین کنید.تغییرهایی مثل تغییر محل زندگی یا عوض شدن صاحب گربه تنش زیادی به او وارد میکند.
  اطلاعات بیشتر...
 • قبل خرید سگ ◄ قبل خرید سگ
    قبل از اینکه یک سگ را به عنوان حیوان خانگی به منزل خود بیاورید باید موارد زیر را در نظر بگیرید : 1 - نگهداری از سگ یک مسئولیت دائمی است . این حیوانات بیوند قویی با شما و خانواده تان برقرار میکنند . هرگونه تغییر در صاحب سگ میتوانند عوارض روحی زیانباری به همراه داشته باشد بنابراین شما باید بطور کامل مسئولیت این حیوان را بپذیرید .صاحبان سگ باید بتوانند سربناه، غذا، آب، مراقب های درمانی ، عشق و توجه مورد نیاز حیوانشان را تامین کنند .
  اطلاعات بیشتر...
 • گیاهان خظرناک بری گربه ها ◄ گیاهان خظرناک بری گربه ها
    این یک واقعیت است که گربه ها گوشت خوار هستند اما بسیاری از آنها به گیاهان و سبزیجات علاقه نشان میدهند. ممکن است گربه شما چمن، گیاهان زینتی و یا یک برگ کاهو سالاد شما را بخورد. پس از خوردن گیاه به گربه حالت تهوع و استفراغ دست خواهد داد شما نباید از این موضوع نگران شوید. از انگیزه های خوردن چمن و گیاه توسط گربه میتوان به وجود توده هیربال اشاره کرد. بدترین حالتی که ممکن است برای گربه شما پیش آید این است که گیاه خورده شده، گیاه سمی باشد. اگر شما هم گیاهی از گیاهانی که در لیست زیر هستند دارید بهتر است که گربه تان را از آنها دور نگهدارید چون فقط در این صورت است که می توانید هر دوی آنها را داشته باشید. لیست گیاهان زیر می تواند برای گربه شما سمی و خطرناک باشد.
  اطلاعات بیشتر...
 • استرس در سگ ها ◄ استرس در سگ ها
    اضطراب در سگها علل بسیاری مانند تغییرات ناگهانی ، نبود صاحب یا یکی از اعضای خانواده دارد . مشکلات عاطفی و روانی میتواند موجب لطمه جدی به سلامت سگ شود پس بهتر است علت آنها را شناسایی و مشکل سگ را رفع کنید .
  اطلاعات بیشتر...
 • چه کار کنم گربم شبها بخوابه ◄ چه کار کنم گربم شبها بخوابه
    اکثر کسانی که گربه دارند از بیدار ماندن به خاطر شب گردی گربه شان شکایت دارند. در این مقاله امیدواریم که با راهکارهای ارائه شده بتوانید با جایگزین کردن عادات خوب، زمان خوابب گربه تان را با خود همگام کنید. چرخه خواب گربه
  اطلاعات بیشتر...
 • غر غر کردن سگها ◄ غر غر کردن سگها
    غرغر کردن در سگها رفتاری عادی است ولی میتواند به ندرت به یکی از مشکلات رفتاری سگ شما تبدیل شود. اولین گام برای از بین بردن این رفتار کشف علت است ، شما باید بدانید که سگتان چرا غرغر میکند و در صورتی که نیاز خاصی دارد آن را رفع کرده و اگر این کار علت خاصی ندارد با آموزش صحیح این رفتار را در سگ از بین ببرید.
  اطلاعات بیشتر...
 • دندان های شیری گربه و اهمیت آن ها ◄ دندان های شیری گربه و اهمیت آن ها
    در اين مقاله به نكاتی مهم درباره دندانهای شيری گربه كه اغلب از طرف صاحبان گربه ها ناديده گرفته ميشود مي پردازيم! گربه ها با دندان متولد ميشوند، دندانهاي موقتي كه ما به اسم دندانهاي شيری مي شناسيم. اين دندانها به لحاظ رنگ از دندانهای دائمي متمايز هستند. دندانهاي شيری براق و شيري رنگ بوده و بسيار ظريف و شكننده و شيشه اي رنگ به نظر میرسند اما دندانهاي دائمي محكم و عاجي رنگ هستند.
  اطلاعات بیشتر...
 • چگونه بیماری در توله سگ را تشخیص دهیم؟ ◄ چگونه بیماری در توله سگ را تشخیص دهیم؟
    چگونه بیماری در توله سگ را تشخیص دهیم؟ سگها و توله سگها نیز مانند انسان ها بیمار میشوند .اما اگر توله سگتان مبتلا به بیماری شده ،شما چگونه تشخیص میدهید که او بیمار شده ؟با کمک این 8 مورد میتوانید براحتی تشخیص دهید که ایا توله سگتان سالم است یا خیر. چگونه بیماری در توله سگ را تشخیص دهیم؟
  اطلاعات بیشتر...
 • پرخوری در سگها ◄ پرخوری در سگها
    پرخوری در سگها داشتن یک سگ همیشه کار اسانی نیست و مسئولییت های زیادی میخواهد .یکی از مشکلاتی که ممکن است شگها به ان دچار شوند اضافه وزن و چاقی بیش از حد انهاست که بر اثر پرخوری انها صورت میگرید .حال سگها چگونه به پرخوری روی میاورند ؟ یکی از عمده دلایل ان استفاده از غذا های انسانی است که خوشمزه و خوشطعم تر است و باعث میشود سگ نتواند در مقابل انها مقاومت کند در نتیجه بیش تر حد معمولش از این غذا بخورد .
  اطلاعات بیشتر...
 • تمیز کردن چین و چروک سگها ◄ تمیز کردن چین و چروک سگها
    تمیز کردن چین و چروک سگها doggy odorچیست ؟به بوی بد مخصوص سگ ها doggy odor میگویند .سگهایی که روی قسمت پوزشان چین و چروک دارند ،اگر روزانه تمیز نشوند چنین بویی از خود میدهند .این امر برای نزاد هایی مانند پاگ ،شارپی،انگلیش بولداگ و .... رخ میدهد و دلیل آن تجمع مواد غذایی ،مخاط،خشک شدن اشک چشم که در نهایت موجب ایجاد الودگی و عفونت های پوستی میشود.تمیز کردن صورت سگتان تنها چند دقیقه طول میکشد پس میتوانید اینکار را به صورت روزانه انجام دهید .
  اطلاعات بیشتر...
 • فرایند جدا سازی توله ی سگ از مادر ◄ فرایند جدا سازی توله ی سگ از مادر
    فرایند جدا سازی توله ی سگ از مادر هفته ی اول زندگی توله سگها ،دوره ی مهمی از رشد جسمی و روحی او است.مادر انها تمامی نیاز های ضروریشان را از جمله غذا،گرما و امنیت را به بهترین نحو فراهم میکند .گرفتن توله از شیر یک فرایند تدریجی است و باید از 4 هفتگی شروع شود و بین 7تا8 هفتگی به پایان برسد .بنابراین توصیه میشود توله ها را قبل از 6 هفتگی از مادرشان جدا نکنید و در صورتی مادر در سلامت کامل باشد میتواند به بهترین نحو توله هارا پرورش بدهد.
  اطلاعات بیشتر...
اولینقبلی45678910111213بعدیآخرین
(89 - 99) / 28781    |     صفحه 9 از 2617
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,8,11
mofos