Follow Us
facebook twitter blog google

 • دندان های شیری گربه و اهمیت آن ها ◄ دندان های شیری گربه و اهمیت آن ها
    در اين مقاله به نكاتی مهم درباره دندانهای شيری گربه كه اغلب از طرف صاحبان گربه ها ناديده گرفته ميشود مي پردازيم! گربه ها با دندان متولد ميشوند، دندانهاي موقتي كه ما به اسم دندانهاي شيری مي شناسيم. اين دندانها به لحاظ رنگ از دندانهای دائمي متمايز هستند. دندانهاي شيری براق و شيري رنگ بوده و بسيار ظريف و شكننده و شيشه اي رنگ به نظر میرسند اما دندانهاي دائمي محكم و عاجي رنگ هستند.
  اطلاعات بیشتر...
 • چگونه بیماری در توله سگ را تشخیص دهیم؟ ◄ چگونه بیماری در توله سگ را تشخیص دهیم؟
    چگونه بیماری در توله سگ را تشخیص دهیم؟ سگها و توله سگها نیز مانند انسان ها بیمار میشوند .اما اگر توله سگتان مبتلا به بیماری شده ،شما چگونه تشخیص میدهید که او بیمار شده ؟با کمک این 8 مورد میتوانید براحتی تشخیص دهید که ایا توله سگتان سالم است یا خیر. چگونه بیماری در توله سگ را تشخیص دهیم؟
  اطلاعات بیشتر...
 • پرخوری در سگها ◄ پرخوری در سگها
    پرخوری در سگها داشتن یک سگ همیشه کار اسانی نیست و مسئولییت های زیادی میخواهد .یکی از مشکلاتی که ممکن است شگها به ان دچار شوند اضافه وزن و چاقی بیش از حد انهاست که بر اثر پرخوری انها صورت میگرید .حال سگها چگونه به پرخوری روی میاورند ؟ یکی از عمده دلایل ان استفاده از غذا های انسانی است که خوشمزه و خوشطعم تر است و باعث میشود سگ نتواند در مقابل انها مقاومت کند در نتیجه بیش تر حد معمولش از این غذا بخورد .
  اطلاعات بیشتر...
 • تمیز کردن چین و چروک سگها ◄ تمیز کردن چین و چروک سگها
    تمیز کردن چین و چروک سگها doggy odorچیست ؟به بوی بد مخصوص سگ ها doggy odor میگویند .سگهایی که روی قسمت پوزشان چین و چروک دارند ،اگر روزانه تمیز نشوند چنین بویی از خود میدهند .این امر برای نزاد هایی مانند پاگ ،شارپی،انگلیش بولداگ و .... رخ میدهد و دلیل آن تجمع مواد غذایی ،مخاط،خشک شدن اشک چشم که در نهایت موجب ایجاد الودگی و عفونت های پوستی میشود.تمیز کردن صورت سگتان تنها چند دقیقه طول میکشد پس میتوانید اینکار را به صورت روزانه انجام دهید .
  اطلاعات بیشتر...
 • فرایند جدا سازی توله ی سگ از مادر ◄ فرایند جدا سازی توله ی سگ از مادر
    فرایند جدا سازی توله ی سگ از مادر هفته ی اول زندگی توله سگها ،دوره ی مهمی از رشد جسمی و روحی او است.مادر انها تمامی نیاز های ضروریشان را از جمله غذا،گرما و امنیت را به بهترین نحو فراهم میکند .گرفتن توله از شیر یک فرایند تدریجی است و باید از 4 هفتگی شروع شود و بین 7تا8 هفتگی به پایان برسد .بنابراین توصیه میشود توله ها را قبل از 6 هفتگی از مادرشان جدا نکنید و در صورتی مادر در سلامت کامل باشد میتواند به بهترین نحو توله هارا پرورش بدهد.
  اطلاعات بیشتر...
 • نکاتی جهت بهتر خوابیدن توله سگها در شب ◄ نکاتی جهت بهتر خوابیدن توله سگها در شب
    نکاتی جهت بهتر خوابیدن توله سگها در شب بعضی از توله سگها دوست دارند که بر روی تخت صاحب و یا مبل بخوابند اما این در واقع یک عادت بد است که باید از آن جلوگیری در تولگی جلوگیری کنید که برای سگتان به صورت عادت در نیاید .بنابراین او را برای خواب به سمت تشک ،سبد یا جعبه ی خودش هدایت کنید .یک پتوی راحت و قابل جمع شدن در اختیار توله قرار دهید ،اینکار راحتی بیشتر او میشود . اگر شما به توله اجازه دهید در هر زمانی که میخواهد به رخت خواب شما بپرد ،یک عادت بد برایش ایجاد میشود .
  اطلاعات بیشتر...
 • بهبودی پوست خشک در سگها ◄ بهبودی پوست خشک در سگها
    بل از اینکه شما شروع به درمان خشکی پوست سگتان کنید احتیاج به دانستن دلیل این موضوع دارید . بهبودی پوست خشک در سگها اگر سگ شما بیش از حد خودش را میخاراند،پوستش،پوسته پوسته و خشک شده،دارای برجستگی و جوش شده ،موهایش نازک شده و شوره گرفته باشد میتوان گفت که مبتلا به خشکی پوست شده .برای درمان او باید او را به صورت روزانه حمام ببرید و از شامپو های دارویی حاوی گوگرد یا اسید salicylic استفاده کنید .همچنین پس از حمام میتوانید از اسپری های مرطوب کننده حاوی گلیسرین ، کلوئیدی و اسید های چرب یا اوره استفاده کنید .
  اطلاعات بیشتر...
 • قلاده ی سگهای بزرگ ◄ قلاده ی سگهای بزرگ
    قلاده ی سگهای بزرگ قلاده ی سگهای بزرگ انواع زیادی دارند که هر یک کارکردی خاص دارد و این که صاحب سگ باید از کدام نوع انها استفاده کند به کاربرد سگ و انتظاری که صاحب از سگش دارد بر میگردد . بای اینحال در این مطلب انواع قلاده های سگهای بزرگ معرفی میشود تا شما بیشتر با انها آشنایی پیدا کنید .
  اطلاعات بیشتر...
 • سیگار برای گربه سمه ◄ سیگار برای گربه سمه
    سیگار برای گربه سمه امروزه دیگر کسی نیست که از مضرات سیگار ناآگاه باشد. اما شاید جالب باشد کمی هم به مضرات احتمالی دود سیگار بر روی گربه های خانگی بپردازیم.
  اطلاعات بیشتر...
 • آیا می‌توان یک پخته گیاهخوار سالم باقی ماند یا خام خواری تنها راه سلامت گیاهخواران کامل است? ◄ آیا می‌توان یک پخته گیاهخوار سالم باقی ماند یا خام خواری تنها راه سلامت گیاهخواران کامل است?
    آیا می‌توان یک پخته گیاهخوار سالم باقی ماند یا خام خواری تنها راه سلامت گیاهخواران کامل است? .
  اطلاعات بیشتر...
 • مارماهی که دو آرواره دارند ◄ مارماهی که دو آرواره دارند
    مارماهی که دو آرواره دارند اگر فیلم Alien یا بیگانه را دیده باشید، حتما خاطرتان هستید که در این فیلم مردم روی یک سفینه فضایی زندگی می کنند و کاراکتری در آن هست که به مشکلات شکمی مبتلاست و عاقبت هم داستان با یک راهپیمایی فضایی به اتمام می رسد.
  اطلاعات بیشتر...
اولینقبلی3456789101112بعدیآخرین
(78 - 88) / 28764    |     صفحه 8 از 2615
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,7,11
mofos