Follow Us
facebook twitter blog google

 • ژرمن شپرد ◄ ژرمن شپرد
    سگ های اصیل ژرمن شپرد ( German Shepherd ) در دنیا یکی از بهترین سگ های پلیس و نظامی هستند و در همه دوران ها به دلیل رفتار و ساختار بدنی ممتازشان در بین سایر نژادها مورد انتخاب قرار گرفته اند. ژرمن شپرد ( German Shepherd ) سگی قوی ، ورزیده ، باهوش ، باوفا و محافظ است که برای کارهای مختلف از جمله گله داری، نگهبانی، همراه خانواده، و جستجو و نجات مناسب است. ژرمن شپرد ( German Shepherd ) دومین نژاد محبوب در آمریکا و چهارمین نژاد محبوب در دنیا است در واقع جزء محبوب ترین نژاد ها محسوب میشود. رنگ در سگهای ژرمن شیپرد ( German Shepherd ) متفاوت است ولی معمولا به رنگ سیاه و طلایی ، مشکی و سفید دیده میشود.
  اطلاعات بیشتر...
 • کمی درباره نژاد شیتزو ◄ کمی درباره نژاد شیتزو
    صمیمی و بسیار جمع و جور، شیتزو ها سگ هایی با موهای بسیار بلند و زیاد میباشند و یکی از نژادهای سگ فانتزی هستند که با خلق و خوی دوستانه شناخته شده اند. در زبان چینی شیتزو به معنی سگ شیری ( سگی که مانند شیر است ) است. شیتزو ها با وقار، پر جنب و جوش، باهوش و بازیگوش هستند. او بسیار مهربان و علاقه دارد روی پاهای شما بنشیند و به او محبت کنید. او با افراد غریبه‌ دوست و خوش مشرب است. او یکی از محبوب‌ترین سگ در ایالات متحده است. سگ‌های شیتزو به عنوان سگ‌هایی باهوشی شناخته شده‌اند که ریزش مو ندارند. این نژاد به عنوان نژادی قوی کوچکی شناخته شده‌اند که پوز کوچک و چشمان تیره رنگ بزرگی دارند.
  اطلاعات بیشتر...
 • برای خرید گربه باید بدانید ◄ برای خرید گربه باید بدانید
    قتی یک گربه را به خانه تان می آورید باید امادگی پذیرش مسئولیت های جدید را داشته باشید 1- نگهداری از گربه یک مسئولیت دائمی است . طول عمر گربه ها به 20 سال میرسد.باید اطمینان داشته باشید که قادر هستید غذا و محبت مورد نیاز گربه خود را تامین کنید.تغییرهایی مثل تغییر محل زندگی یا عوض شدن صاحب گربه تنش زیادی به او وارد میکند.
  اطلاعات بیشتر...
 • قبل خرید سگ ◄ قبل خرید سگ
    قبل از اینکه یک سگ را به عنوان حیوان خانگی به منزل خود بیاورید باید موارد زیر را در نظر بگیرید : 1 - نگهداری از سگ یک مسئولیت دائمی است . این حیوانات بیوند قویی با شما و خانواده تان برقرار میکنند . هرگونه تغییر در صاحب سگ میتوانند عوارض روحی زیانباری به همراه داشته باشد بنابراین شما باید بطور کامل مسئولیت این حیوان را بپذیرید .صاحبان سگ باید بتوانند سربناه، غذا، آب، مراقب های درمانی ، عشق و توجه مورد نیاز حیوانشان را تامین کنند .
  اطلاعات بیشتر...
 • گیاهان خظرناک بری گربه ها ◄ گیاهان خظرناک بری گربه ها
    این یک واقعیت است که گربه ها گوشت خوار هستند اما بسیاری از آنها به گیاهان و سبزیجات علاقه نشان میدهند. ممکن است گربه شما چمن، گیاهان زینتی و یا یک برگ کاهو سالاد شما را بخورد. پس از خوردن گیاه به گربه حالت تهوع و استفراغ دست خواهد داد شما نباید از این موضوع نگران شوید. از انگیزه های خوردن چمن و گیاه توسط گربه میتوان به وجود توده هیربال اشاره کرد. بدترین حالتی که ممکن است برای گربه شما پیش آید این است که گیاه خورده شده، گیاه سمی باشد. اگر شما هم گیاهی از گیاهانی که در لیست زیر هستند دارید بهتر است که گربه تان را از آنها دور نگهدارید چون فقط در این صورت است که می توانید هر دوی آنها را داشته باشید. لیست گیاهان زیر می تواند برای گربه شما سمی و خطرناک باشد.
  اطلاعات بیشتر...
 • استرس در سگ ها ◄ استرس در سگ ها
    اضطراب در سگها علل بسیاری مانند تغییرات ناگهانی ، نبود صاحب یا یکی از اعضای خانواده دارد . مشکلات عاطفی و روانی میتواند موجب لطمه جدی به سلامت سگ شود پس بهتر است علت آنها را شناسایی و مشکل سگ را رفع کنید .
  اطلاعات بیشتر...
 • چه کار کنم گربم شبها بخوابه ◄ چه کار کنم گربم شبها بخوابه
    اکثر کسانی که گربه دارند از بیدار ماندن به خاطر شب گردی گربه شان شکایت دارند. در این مقاله امیدواریم که با راهکارهای ارائه شده بتوانید با جایگزین کردن عادات خوب، زمان خوابب گربه تان را با خود همگام کنید. چرخه خواب گربه
  اطلاعات بیشتر...
 • غر غر کردن سگها ◄ غر غر کردن سگها
    غرغر کردن در سگها رفتاری عادی است ولی میتواند به ندرت به یکی از مشکلات رفتاری سگ شما تبدیل شود. اولین گام برای از بین بردن این رفتار کشف علت است ، شما باید بدانید که سگتان چرا غرغر میکند و در صورتی که نیاز خاصی دارد آن را رفع کرده و اگر این کار علت خاصی ندارد با آموزش صحیح این رفتار را در سگ از بین ببرید.
  اطلاعات بیشتر...
 • دندان های شیری گربه و اهمیت آن ها ◄ دندان های شیری گربه و اهمیت آن ها
    در اين مقاله به نكاتی مهم درباره دندانهای شيری گربه كه اغلب از طرف صاحبان گربه ها ناديده گرفته ميشود مي پردازيم! گربه ها با دندان متولد ميشوند، دندانهاي موقتي كه ما به اسم دندانهاي شيری مي شناسيم. اين دندانها به لحاظ رنگ از دندانهای دائمي متمايز هستند. دندانهاي شيری براق و شيري رنگ بوده و بسيار ظريف و شكننده و شيشه اي رنگ به نظر میرسند اما دندانهاي دائمي محكم و عاجي رنگ هستند.
  اطلاعات بیشتر...
 • چگونه بیماری در توله سگ را تشخیص دهیم؟ ◄ چگونه بیماری در توله سگ را تشخیص دهیم؟
    چگونه بیماری در توله سگ را تشخیص دهیم؟ سگها و توله سگها نیز مانند انسان ها بیمار میشوند .اما اگر توله سگتان مبتلا به بیماری شده ،شما چگونه تشخیص میدهید که او بیمار شده ؟با کمک این 8 مورد میتوانید براحتی تشخیص دهید که ایا توله سگتان سالم است یا خیر. چگونه بیماری در توله سگ را تشخیص دهیم؟
  اطلاعات بیشتر...
 • پرخوری در سگها ◄ پرخوری در سگها
    پرخوری در سگها داشتن یک سگ همیشه کار اسانی نیست و مسئولییت های زیادی میخواهد .یکی از مشکلاتی که ممکن است شگها به ان دچار شوند اضافه وزن و چاقی بیش از حد انهاست که بر اثر پرخوری انها صورت میگرید .حال سگها چگونه به پرخوری روی میاورند ؟ یکی از عمده دلایل ان استفاده از غذا های انسانی است که خوشمزه و خوشطعم تر است و باعث میشود سگ نتواند در مقابل انها مقاومت کند در نتیجه بیش تر حد معمولش از این غذا بخورد .
  اطلاعات بیشتر...
اولینقبلی567891011121314بعدیآخرین
(100 - 110) / 28794    |     صفحه 10 از 2618
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,9,11
mofos