Follow Us
facebook twitter blog google

 • نکاتی جهت بهتر خوابیدن توله سگها در شب ◄ نکاتی جهت بهتر خوابیدن توله سگها در شب
    نکاتی جهت بهتر خوابیدن توله سگها در شب بعضی از توله سگها دوست دارند که بر روی تخت صاحب و یا مبل بخوابند اما این در واقع یک عادت بد است که باید از آن جلوگیری در تولگی جلوگیری کنید که برای سگتان به صورت عادت در نیاید .بنابراین او را برای خواب به سمت تشک ،سبد یا جعبه ی خودش هدایت کنید .یک پتوی راحت و قابل جمع شدن در اختیار توله قرار دهید ،اینکار راحتی بیشتر او میشود . اگر شما به توله اجازه دهید در هر زمانی که میخواهد به رخت خواب شما بپرد ،یک عادت بد برایش ایجاد میشود .
  اطلاعات بیشتر...
 • بهبودی پوست خشک در سگها ◄ بهبودی پوست خشک در سگها
    بل از اینکه شما شروع به درمان خشکی پوست سگتان کنید احتیاج به دانستن دلیل این موضوع دارید . بهبودی پوست خشک در سگها اگر سگ شما بیش از حد خودش را میخاراند،پوستش،پوسته پوسته و خشک شده،دارای برجستگی و جوش شده ،موهایش نازک شده و شوره گرفته باشد میتوان گفت که مبتلا به خشکی پوست شده .برای درمان او باید او را به صورت روزانه حمام ببرید و از شامپو های دارویی حاوی گوگرد یا اسید salicylic استفاده کنید .همچنین پس از حمام میتوانید از اسپری های مرطوب کننده حاوی گلیسرین ، کلوئیدی و اسید های چرب یا اوره استفاده کنید .
  اطلاعات بیشتر...
 • قلاده ی سگهای بزرگ ◄ قلاده ی سگهای بزرگ
    قلاده ی سگهای بزرگ قلاده ی سگهای بزرگ انواع زیادی دارند که هر یک کارکردی خاص دارد و این که صاحب سگ باید از کدام نوع انها استفاده کند به کاربرد سگ و انتظاری که صاحب از سگش دارد بر میگردد . بای اینحال در این مطلب انواع قلاده های سگهای بزرگ معرفی میشود تا شما بیشتر با انها آشنایی پیدا کنید .
  اطلاعات بیشتر...
 • سیگار برای گربه سمه ◄ سیگار برای گربه سمه
    سیگار برای گربه سمه امروزه دیگر کسی نیست که از مضرات سیگار ناآگاه باشد. اما شاید جالب باشد کمی هم به مضرات احتمالی دود سیگار بر روی گربه های خانگی بپردازیم.
  اطلاعات بیشتر...
 • آیا می‌توان یک پخته گیاهخوار سالم باقی ماند یا خام خواری تنها راه سلامت گیاهخواران کامل است? ◄ آیا می‌توان یک پخته گیاهخوار سالم باقی ماند یا خام خواری تنها راه سلامت گیاهخواران کامل است?
    آیا می‌توان یک پخته گیاهخوار سالم باقی ماند یا خام خواری تنها راه سلامت گیاهخواران کامل است? .
  اطلاعات بیشتر...
 • مارماهی که دو آرواره دارند ◄ مارماهی که دو آرواره دارند
    مارماهی که دو آرواره دارند اگر فیلم Alien یا بیگانه را دیده باشید، حتما خاطرتان هستید که در این فیلم مردم روی یک سفینه فضایی زندگی می کنند و کاراکتری در آن هست که به مشکلات شکمی مبتلاست و عاقبت هم داستان با یک راهپیمایی فضایی به اتمام می رسد.
  اطلاعات بیشتر...
 • گربه ها استاد فیزیک ◄ گربه ها استاد فیزیک
    گربه ها استاد فیزیک طبق آزمایش‌های صورت گرفته بر روی 30 گربه خانگی، دانشمندان مطلع شده‌اند که گربه‌ها قادر به درک برخی از روابط و قوانین حاکم بر علم فیزیک هستند. اگرچه بیشتر محققان اظهار داشته‌اند که هنوز دامنه تفکر و عقل گربه به‌طور کامل شناسایی نشده اما احتمالا این موجود دوست داشتنی فیزیکدانانی قهار است.گربه ها از قوانین پایه‌ی فیزیک آگاه هستند
  اطلاعات بیشتر...
 • توصیه های مهم برای گربه ها و صاحبان ان ها ◄ توصیه های مهم برای گربه ها و صاحبان ان ها
    توصیه های مهم برای گربه ها و صاحبان ان ها برای داشتن گربه هاییی سالم تر این توضیحات را حتما بخوانید
  اطلاعات بیشتر...
 • جلوگیری از افسردگی گربه ها ◄ جلوگیری از افسردگی گربه ها
    جلوگیری از افسردگی گربه ها امروزه صاحبان حیوانات نسبت به گذشته اهمیت بیشتری برای حیوان خانگی خود قائلند و بر خلاف گذشته که هدف از نگهداری گربه مبارزه با جوندگانی مانند موش بود، اکنون گربه های خانگی جزئی از اعضای خانواده محسوب می شوند. به همین دلیل امروزه تمایل بیشتری برای نگهداری گربه در خانه وجود دارد.
  اطلاعات بیشتر...
 • برقرار ارتباط با گربه ها ◄ برقرار ارتباط با گربه ها
    برقرار ارتباط با گربه ها شما و گربه تان به زبان های متفاوتی صحبت می کنید اما این بدان معنی نیست که شما نمی توانید با یکدیگر ارتباط برقرار کنید . اگرچه گربه ها متفاوتند ، اما یک سری کدهای ارتباطی یا سیگنال های مشترک وجود دارد که شما می توانید به آسانی آنها را یاد بگیرید . مثلا ً نوع نگاه چشمان گربه شما ، نوع صدایش ، حالت گوش هایش و حرکت دمش اطلاعاتی را از احساسات و خواسته های گربه تان می دهد.
  اطلاعات بیشتر...
 • نشانه گذاری و گربه ها ◄ نشانه گذاری و گربه ها
    نشانه گذاری و گربه ها اسپری کردن گربه‌ها که به آن نشان گذاری نیز گفته می‌شود، پاشیدن مقدار کمی از ادرار روی سطوح عمودی مثل مبلمان، راهرو و دیوار می‌باشد. بدینصورت که گربه به محل مورد نظر رفته دم را تکان داده و با کمی خم شدگی یا بدون قوز کردن ادرار را می‌پاشد.
  اطلاعات بیشتر...
اولینقبلی567891011121314بعدیآخرین
(100 - 110) / 28781    |     صفحه 10 از 2617
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,9,11
mofos