Follow Us
facebook twitter blog google

 • جا تخم مرغی پنگوئن ◄ جا تخم مرغی پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاقانه که شبیه کلونی کوچک پنگوئن های شایان ستایش است. "Egguins" توسط Peleg Design تا 6 عدد تخم مرغ را در خود جای می دهد و دارای دسته ای خلاقانه است که حتی در آب جوش داغ همیشه خنک می ماند.
 • نگهدارنده های تخم مرغ ◄ نگهدارنده های تخم مرغ
    نگهدارنده های تخم مرغ الهام گرفته از طبیعت طراحی شده اند تا شبیه پرندگان، گربه ها و حیوانات وحشی باشند. لیوان های سرامیکی تخم مرغ دست ساز هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه می دارد و چیز خاصی را به میز صبحانه شما اضافه می کند.
 • رحت های پهن شده به شکل حیوانات ◄ رحت های پهن شده به شکل حیوانات
    شکل‌هایی از اسب‌ها، گاوها و گاوهای نر ساخته شده از لباس‌های شسته شده روی خط خشک‌کنی که با گیره‌های لباس متصل شده بود آویزان می‌شدند. "حیوانات ساخته شده از لباس" - مجموعه ای از تصاویر خلاقانه هلگا استنتزل.
 • مجسمه هایی با الهام از حیوانات ◄ مجسمه هایی با الهام از حیوانات
    مجموعه ای از مجسمه های رسا از حیوانات با بدن واقعی انسان در موقعیت های دنیای واقعی قرار داده شده است. مجسمه های ترکیبی حیوانات انسانی خلاقانه ساخته شده از خاک رس توسط الساندرو گالو.
 • مجسمه های سیمی از حیوانات ◄ مجسمه های سیمی از حیوانات
    مجسمه های دست ساز واقع گرایانه از سگ ها، گربه ها و دیگر حیوانات که از لایه های توری سیم مرغ ساخته شده اند. مجسمه های حیوانی مشبک سیمی که توسط هنرمند با استعداد بریتانیایی بری سایکس ساخته شده است.
 • مجسمه اسب تروا با الهام از فناوری ◄ مجسمه اسب تروا با الهام از فناوری
    مجسمه اسب تروا با الهام از فناوری ساخته شده از هزاران کلید بازیافت شده از صفحه کلید کامپیوتر. "HedonIsM(Y) Trojans" - اسب صفحه کلید ایجاد شده توسط بابیس کلود. کلیدها که به عنوان بلوک های سازنده ارتباط عمل می کنند، شکل را تشکیل می دهند. کپی مدرن اسب تروا نشان می دهد که چگونه اینترنت، مانند شکل اصلی، می تواند ویروس را در زیر سطح حمل کند. کلیدهای کامپیوتر علائم استفاده را نشان می‌دهند و رنگ‌های متفاوتی دارند که بر احساس بدگمانی دائمی که اینترنت به دست آورده است می‌افزاید.
 • صندلی مدرن که هم برای انسان و هم برای گربه ◄ صندلی مدرن که هم برای انسان و هم برای گربه
    صندلی مدرن که هم برای انسان و هم برای گربه طراحی شده است، یک مبلمان چند منظوره است که شامل یک تونل نرم برای کاوش گربه است. "صندلی ماکی" ژاپنی که توسط جین کوراموتو طراحی شده است، در صورت استفاده به تنهایی، حضور شخصی قوی را فراهم می کند و توانایی ترکیب شدن در فرم های مختلف را دارد. چندین صندلی را می توان به یک مبل / کاناپه راحت تبدیل کرد.
 • مجسمه های منحصر به فرد حیوانات ◄ مجسمه های منحصر به فرد حیوانات
    مارپیچ سه بعدی ساخته شده از رزین پیچ خورده و فلز فولاد ضد زنگ. هنرمند کره‌ای لی سانگسو مجسمه‌های سه‌بعدی حیوانات فلزی می‌سازد که شامل قو، گربه، فلامینگو، طوطی و خوک می‌شود. مجسمه های منحصر به فرد حیوانات از نقاشی های پابلو پیکاسو الهام گرفته شده اند. استفاده از سایه های ظریف و مکمل، جلوه ای سه بعدی ایجاد می کند که جانوران را زنده می کند. مجسمه‌های باحال اغلب به‌دلیل نمایه‌های کوچک و ظریفشان، «نقاشی در هوا» نامیده می‌شوند.
 • حیوانات خوش پوش ◄ حیوانات خوش پوش
    اگر حیوانات لباس میپوشیدن کدوم خوشگل تر میشدند
 • کقش هایی برای تمیز کردن با سگ ها ◄ کقش هایی برای تمیز کردن با سگ ها
    کفش‌های ابتکاری حیوانات خانگی که توسط مخترع آمریکایی تاد لاوسون طراحی شده‌اند، کف را جارو می‌کنند و خانه را تمیز می‌کنند. "Pet Sweep" - سیستم حذف زباله از حیوانات برای خانه شما. دمپایی گرد و غبار برای گربه و سگ. یک سایز برای اکثر پنجه ها مناسب است.
اولینقبلی234567891011بعدیآخرین
(61 - 70) / 29284    |     صفحه 7 از 2929
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,True,CreationDate,6,10
dram film izle